Tuvumā esošie apskates objekti

Kuršu Vikingu apmetne

6 km attālumā no LavenderVilla atrodas Kurši Vikingu apmetne. Kuršu Vikingu apmetne Jums piedāvā lielisku iespēju izzināt Kuršu Vikingu dzīves ziņas, iejusties vikingu tēlos, izzināt leģendas, patīkami atpūsties ģimenes un draugu lokā. Iespēja iepazīt Grobiņas vēsturiskās vietas un objektus, kuriem pieskārusies vikingu elpa un pirksts.


Plašāka informācija pieejama - www.grobinasvikingi.lv


„Jura staļļi”

8 km attālumā no LavenderVilla ir iespējams pavadīt laiku ar eleganto un dižciltīgo dzīvnieku - zirgu. Gan pieredzējis jātnieks, gan iesācējs tiek laipni sagaidīts un varēs patīkami pavadīt laiku zirga mugurā vai vizinoties zirga pajūgā, drosminiekiem tiek piedāvāta iespēja, izmēģināt savus spēkus gaisa trošu atrakciju parkā, kā arī patīkami atpūsties unikālā kafejnīcā "Ivetas Ķēķis", kas iekārtota senā kalēju smēdē.

Plašāka informācijas pieejama - http://www.jurastalli.lv/


Grobiņā, pie pilskalna, atrodas vietējo mājražotāju un amatnieku  tirdzniecības vieta -  “Martas kiosks”. Veikaliņā var iegādāties svaigus dārzeņus, ogas, augļus, piena produktus, gaļas izstrādājumus un citus mājražotāju un amatnieku labumus, tai skaitā mūsu saimniecības produktus. "Martas kiosks" atvērts piektdienās un sestdienās no plkst. 12:00- 16:00

Tikai 10 km attālumā n LavenderVilla atrodas vēju pilsēta Liepāja. No Grobiņas līdz Liepājas pilsētas robežai ir izbūvēts veloceliņš, nodrošinot drošu nokļūšanu līdz vēja pilsētai.

Ieraugi, sajūti, aizmirsties, iemīlies

Esi dzirdējis - Liepāja ir jūras un vēju pilsēta?
Bet ar to nav pateikts viss.
Liepāja ir dzintara pilsēta. Tā ir tiesa, tomēr
Liepāja ir arī kūrorts. Te ir osta.
Liepāja ir Latvijas mūzikas galvaspilsēta. Jā, tā ir,
bet vēl jau nebūt par Liepāju nav pateikts viss!
Liepāja ir liepu pilsēta! Liepājas gaiss ir īpašs!
Jā, bet nav vēl viss!...
Ienāc!Tikai tad apjautīsi Liepāju.
Ieraugi pats. Sajūti pats. Aizmirsties. Un, protams, iemīlies.
Plašāka informācija par Liepājas pilsētas apskates objektiem pieejama - www.liepaja.travel
0
.

 .