Naktsmītnes

LavenderBeachVilla īpašums robežojas aptuveni puskilometra garumā ar Dižjūru- Baltijas jūras piekrasti, ko norobežo priežu mežs, aiz tā, lavandu lauks un tad Jūsu naktsmītne, vien 80 m no pludmales.

LavenderBeachVilla izveidota 2020. gadā, senā zvejnieku viensētā. Teritorijā atrodas dzīvojamā ēka, šķūnis, saimniecības ēka un brīvdienu namiņš. Pagalma otrā pusē atrodas ābeļdārzs un iespaidīga septiņžuburu liepa. Un vēl vairāk nekā trīs hektāru plaša dabīgā pļava. Dzīvniekiem draudzīga vieta, plašajā teritorijā Jūsu dzīvnieks baudīs neierobežotu brīvību. Naktsmītņu viesiem pieejams bezmaksas grils un piederumi. Viesiem piedāvājam iegādāties mūsu pašu gatavotos lavandu produktus. Svaigs jūras un priežu gaiss, ar ļaudīm nepiepildīta pludmale, lauku miers un lavandas atmosfēra rodams pusceļā no Liepājas uz Pāvilostu, un 5 km no Ziemupes - paradīzes zemes virsū.

Naktsmītņu iespējas:

1. apartaments- Maksimālais viesu skaits- 4.pers. Naktsmītne atrodas 70 m no Baltijas jūras robežas. Kopējā platība 31 m2, ietverot guļamo zonu ar divvietīgu gultu, atpūtas zona ( divvietīgs izvelkamais dīvāns un atpūtas krēsls), vannas istaba un piederumi un virtuves zona ar visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai. Brīvdienu māja darbojas visa gada garumā. Vasarā telpu gaisu atsvaidzinās gaisa kondicionieris, ziemā sildīs siltās grīdas un gaisa siltumsūknis.

Alberta mazā māja - Maksimālais viesu skaits - 2 pers. Naktsmītne atrodas 70 m no Baltijas jūras robežas. Kopējā platība 16 m2, ietverot guļamo zonu ar divvietīgu izlaižamu dīvānu, atpūtas zona, vannas istaba un piederumi un virtuves zona ar visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai. Alberta namiņā viesus uzņemam no maija līdz oktobrim. visa gada garumā.

Rezervācija - https://www.booking.com

Reģistrēšanās - 15:00–22:00/Izrakstīšanās -8:00–12:00

0

Pirkumu grozs